Tuesday, April 7, 2009

Gigi Becali - Arest ? - Dreptate sau inscenare?

Intrebarea principala ar fi : De ce ? Si sunt cateva intrebari ce incep cu asta :

- De ce hotii sunt in programul de protectie al martorilor si nu la inchisoare ?

- De ce politia nu s-a autosesizat la furtul masinii ?

- De ce a fost luat de acasa de mascati, fara sa i se trimita o citatie ?

- De ce nu are parte de respectul cuvenit ?

Daca isi raspunde cineva la aceste intrebari sa-mi trimiteti si mie un mail ca sa pot publica cele mai bune raspunsuri.
Raspunsurile mele vor veni la sfarsit ! Dupa ce va fi eliberat . Ele vor veni chiar din gura domnului Becali.

No comments:

Post a Comment