Intrebarea principala ar fi : De ce ? Si sunt cateva intrebari ce incep cu asta :
- De ce hotii sunt in programul de protectie al martorilor si nu la inchisoare ?
- De ce politia nu s-a autosesizat la furtul masinii ?
- De ce a fost luat de acasa de mascati, fara sa i se trimita o citatie ?
- De ce nu are parte de respectul cuvenit ?
Daca isi raspunde cineva la aceste intrebari sa-mi trimiteti si mie un mail ca sa pot publica cele mai bune raspunsuri.
Raspunsurile mele vor veni la sfarsit ! Dupa ce va fi eliberat . Ele vor veni chiar din gura domnului Becali.
Tuesday, April 7, 2009
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment